Telefonické objednávky

0907 05 05 26
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Sme tu pre každého

Predovšetkým pre tých, ktorí žijú zo skromnejšieho príjmu. Pre seniorov, rodiny s deťmi a pre každého, kto by rád znížil svoj účet za vykurovanie a vytvoril príjemné teplo pre celú rodinu. Vieme zabezpečiť dodávku dreva aj pre firmy, dielne, inštitúcie na zmluvnom základe. Ak hľadáte seriózneho a spoľahlivého dodávateľa, sme tu pre Vás.

  • Garantované množstvo dreva
  • Presvedčte sa o kvalite
  • Spoľahlivosť
  • AKCIA

tuzifa csomagolasGarantované množstvo dreva

Jednotné štandardizované balenie Vám zaručí, že u nás kúpite vždy rovnaké množstvo palivového dreva. Vďaka tomu viete odsledovať a naplánovať Vašu spotrebu.

Koľko je teda dreva v balení?

Zo skúsenosti vieme, že budete príjemne prekvapení množstvom dreva.

1 csomag tuzifa szetbontva

Ako je to možné?

 Na fotke je rozbelené jedno štandardizované balenie. 

Drevo balíme do 180 cm vysokého, 1 900 litrového suda, ktorý maximálne naplníme. Sypané drevo počas balenia  viackrát upravíme. Nielen kvôli bezpečnosti pri preprave, ale hlavne preto, aby sa do balíka zmestilo viac dreva. Vo zvislej polohe sa do balíka zmestí viac, ako len nahádzané na korbe auta. Takto v skutočnosti dostanete viac než 2 priestorové metre sypaného dreva.

tuzifa halos csomagolasPresvedčte  sa o kvalite

Vďaka sieťovanému baleniu sa na prvý pohľad presvedčíte o kvalite štiepaného dreva. Ešte pred kúpou máte možnosť výberu balíka, či s drevom klasického rozmeru 25, 33, 40 cm alebo rozmeru podľa Vašich individuálnych potrieb.

 

Balenie pracuje pre nás

V našej prevádzke okamžite spracujeme kvalitnú guľatinu. Kým balík čaká na svojho majiteľa, vďaka baleniu a správnemu skladovaniu sa rovnomerne presúša. Takto pripravené drevo je suchšie a počas horenia dáva viac tepla. Kým Vy len plánujete kúpu dreva, my ho už máme pripravené.

Istota kvality

Spracovávame iba vynikajúcu, zdravú guľatinu, ktorá zaručí vysokú vykurovaciu hodnotu. Pracujeme s tvrdými drevinami ako dub, cer, buk, hrab a agát. Na štiepanie vyberáme hrubú guľatinu, aby sme znížili množstvo kôry. Dokonalé horenie zabezpečí menší obsah popola.

fakitermelesSpoľahlivosť

Vykonávame lesnícku činnosť a obhospodarujeme aj vlastné lesy. Vyťaženú surovinu dodávame priamo zákazníkovi bez zbytočných sprostredkovateľov a obchodníkov, ktorí by zvýšili ceny a znížili našu vynikajúcu kvalitu.

 

tuzifa szallitasKomfort

Vieme dlhodobo zabezpečiť palivové drevo na blížiace sa vykurovacie obdobie. Po Vašom výbere my zabezpečíme dodanie. Vyloženie balíka je i vďaka uloženiu na veľkej palete jednoduché a bezpečné. Žiadne vysypanie a neporiadok vo dvore. Po odložení dreva nám paletu vrátite. Použijeme ju viackrát a takto spoločne chránime životné prostredie.

Dodávku dreva v Štúrove a okolí zabezpečujeme nákladným autom s hydraulickou nakladacou plošinou, vďaka čomu je vykládka otázkou niekoľkých minút. Dodávku Vami objednaného palivového dreva sa snažíme zabezpečiť v priebehu 24 hodín. V prípade veľkej objednávky vieme zabezpečiť prepravu aj na väčšie vzdialenosti.

tuzifa keszletMáme veľké zásoby

Nečakajte! Každý hľadá to najsuchšie. Príďte a čím skôr si vyberte. Objednávajte telefonicky, cez internet alebo osobne.

{simplepopup}

Mimoriadna ponuka!

Mäkké palivové drevo - iba do vypredania zásob!

Veľké balenie – 1,9 SPRM

za 75,- EUR
fenyo-tuzifa{/simplepopup}

Telefonické objednávky

szn0907 05 05 26
Ferdinand Szenczi

Tu nás nájdete